MY OLDIES BABY | Struny dětem
Menu

MY OLDIES BABY

Koncert
Kateřina Steinerová & Martin Adamovský
Malá scéna
4-6 let
24. března 2024
15:30 - 16:15 45 minut
250 Kč (děti v doprovodu rodičů - každý potřebuje svou vstupenku) Koupit vstupenku

Užijte si oldies melodie a trsání v rytmu twistu, rock’n’rollu i oblíbených hitů 80. a 90. let se svými předškoláčky v útulném prostředí Malé scény divadla Minor. S Kateřinou Steinerovou doprovázenou na kytaru Martinem Adamovským si můžete v průběhu koncertu i zatančit. Chuť vyzkoušet si taneční kroky oldies diskoték je více než vítána!

Kateřina Steinerová je herečka, zpěvačka a tanečnice. V divadle Minor ji můžete vidět v pohádce Polní žínka Evelínka, působí také v Divadle Radka Brzobohatého v muzikálové parodii 50 odstínů! a v představení Freddie – concert show. Ve hře Zavřete oči, swing přichází… hraje svou nejoblíbenější dvojroli Adiny Mandlové a Lídy Baarové. Osm let hrála v muzikálech Divadla Kalich (Pomáda, Osmý světadíl, Krysař, Tajemství ad.). Se svou kapelou Her Swing Boys natočila album I love Peggy Lee, se kterým koncertuje nejen po České republice. Swingové tance učí ve svém tanečním studiu SWING ME BABY! Příležitostně ji lze také vidět v seriálech a ráda připravuje choreografie pro reklamy (např. Nescafé, Hašlerky, T-Mobile) i divadelní představení (EXPOp 1967, Swingujeme, rejdíme, Zpívání v dešti či Meda). Kateřina pochází z Ostravy, je hrdá Moravačka, i když v Praze se cítí jako doma už od studií na Konzervatoři Jaroslava Ježka.

Martin Adamovský je absolvent oboru jazzová kytara na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze. Žije v Plzni, kde spolupracuje s řadou místních hudebníků napříč žánry a působí též v Divadle Josefa Kajetána Tyla jako jeden z kytaristů v muzikálovém oddělení. Kromě hudby se živí coby provozní meteorolog Českého hydrometeorologického ústavu se speciálním zaměřením na bouřky a nebezpečné jevy s nimi spojené. Už téměř tři roky jej můžete také vídat jako „počasáře“ na obrazovkách CNN Prima News.

Zobrazit více »

Zápis na pořadník

Jméno

E-mail

Událost

Odeslat