ENDRU – HUDEBNÍ JÍZDA | Struny dětem
Menu

ENDRU – HUDEBNÍ JÍZDA

Koncert
Ondřej Havlík aka Endru a JeN Hovorka
Velký sál
4-6 let, 7-9 let, 10+
24. března 2024
18:00 - 19:00 60 minut
350 Kč

Hravost. Imaginace. Gejzír energie. Ztišení. Improvizace. To všechno a ještě víc tvoří hudební vesmír tandemu Endru a JeN Hovorka. Těšte se na hru s hlasem a loopy, nad kterými vám zůstane rozum stát. A bez pochyby se budete taky smát. Vyhledávaný a originální hudební tvůrce Endru má výjimečný dar komunikace s dětským světem, zároveň se jakoby mimochodem dozvíte, jak funguje beatbox. 

Ondřej Havlík aka Endru je zpěvák, vokální producent, vicemistr světa v loopingu a v beatboxu a také ryzí improvizátor. už jako malý hoch vzhledem ke své hyperaktivitě neustále vydával zvuky a tóny v rytmických sekvencích. I přes veskrze humorné narážky své matky „Ondro, netikej!“ a vystudování činoherního herectví na JAMU tikat vytrval a v prozpěvování, tlučhubectví a hudebním samovzdělávání pokračoval i při škole. Jamy (není myšleno zavařené ovoce v podobě marmelády) s ostatními muzikanty (později i členy Makomako) se mu staly denní bagetou. Netrvalo dlouho a vyrostl z něho ryzí hudební improvizátor a věčný hledač smyček i všech možných přesmyček, vokální virtuóz a majitel mnoha cen a póz – Mistr světa v loopingu a několikanásobný mistr ČR v beatboxu, krabičkový a rytmický mág a především spokojený chlapec – Ondřej „Endru“ Havlík.

JeN Hovorka je MC, beatboxer, klávesista, producent a spoluzakladatel jazz-hiphopové formace Private Collective a člen skupiny Prago Union. Spolupracoval s mnoha umělci na české a slovenské hudební scéně a vytváří hudbu pro řadu divadelních projektů.

Společně v duu přinášejí improvizovanou hudbu, která plachtí napříč žánry a je vždy postavena na beatboxových a loopovaných groovech. Energické vystoupení obou umělců v sobě zahrnuje vlivy hiphopu, nu-soulu, latina, jazzu, housu i world music. Jak Endru a JeN Hovorka říkají, jejich hudba je „zrozena k poslechu, meditaci i hubnoucí taneční kůře“.

Zápis na pořadník

Jméno

E-mail

Událost

Odeslat