BÁRA DĚTEM!!! | Struny dětem
Menu

BÁRA DĚTEM!!!

Koncert
Velký sál
Bez omezení
26. března 2022
16:00 - 16:50 50 min
300 Kč Koupit vstupenku
26. března 2022
17:30 - 18:20 50 min
300 Kč Koupit vstupenku

Koncert Barbory Polákové

Moderní popový zvuk a svébytná poetika, která se vymyká všem kategoriím, hity, které už prokázaly potenciál zlidovět. Ale taky úžasně pulzující a zábavná show s vtipnými glosami… Živá vystoupení Báry Polákové jsou originální, plná nakažlivé hravosti, zkrátka neodolatelná! I díky kapele složené z výborných muzikantů v čele s kapelníkem Davidem Hlaváčem. Těšit se můžete na písně z eponymního debutu Báry Polákové i z jejího zatím posledního alba ZE.MĚ.

První klávesy, kapelník: David Hlaváč; druhé klávesy: Zdeněk Urbanovský; baskytara: Marek Abrahám; bicí: David Bartošek; kytara: Petr Zatloukal; vokály: Kateřina Pechová, Marta Kloučková, Michal Strnad, Petra Kosková a Kateřina Bohatová

 

Zpěvačka a herečka Bára Poláková je držitelkou pěti hudebních cen Anděl, které jí přinesla obě její dosavadní alba. Je autorkou či spoluautorkou textů i hudby, celou řadu kreativních rolí zastává i při tvorbě svých videoklipů. Jeden z nich, klip ke skladbě 2-8-5, ocenila porota Music Ally Sendbox v Londýně jako „Best use of live streaming“. V posledních letech je doma spíše na hudebních než divadelních pódiích, ale přesto se jako herečka představila hned v několika divácky úspěšných filmech: Bábovky, Prvok, Šampón, Tečka a Karel, Kvarteto nebo Krajina ve stínu. Za role v posledních dvou jmenovaných získala nominaci na Českého lva. K filmům Bábovky a Mazel a tajemství lesa vytvořila společně s Davidem Hlaváčem titulní písně PoloVina a Voda.

Hudba je pro Báru i cestou otevírání a podpory celospolečenských témat volajících po pozornosti nás všech. Například písní Domů, ve které se spojila s Danem Bártou, se zapojila do kampaně Díky pěstounství. Společně s rapperem Katem nahrála titulní skladbu Jediná vteřina k dokumentu Víta Klusáka 13 minut, který se stal součástí preventivní kampaně proti nepřiměřené rychlosti jízdy autem. Bára je dlouhodobým ambasadorem Centra Paraple a Sociální kliniky a spolupracuje také s Greenpeace.

Až uvidíte holku, která sjíždí pražské ulice na onewheelu, oblečená do vlastní udržitelné „Poď si“ značky, nemůžete se splést – je to Bára Poláková.

Zápis na pořadník

Jméno

E-mail

Událost

Odeslat