Milí festivaloví přátelé, milí rodiče, milé děti,

jsme potěšení, že po březnech 2020 a 2021, kdy jsme se nemohli setkat v Minoru, se opět otevírá prostor pro živou kulturu. Sláááva. A u toho nemůžeme chybět!  Červen láká za venkovními zážitky a my vás srdečně zveme do krásné zahrady bubenečské Villy Pellé na festivalovou rodinnou zahradní slavnost Strun dětem.

Co jsme si pro vás na 20. června připravili?

Ikonické Pišlické příběhy a Hudbu všech barev v podání smyčcového kvarteta Gadrew Way s hosty. Nechybí ani oblíbený Storytelling, který vás tentokrát vtáhne do svatojánských příběhů. Program bude probíhat ve dvou identických blocích od 11.00 a od 16.00.

Účast na akci se bude řídit dle aktuálních vládních nařízení. V danou chvíli tedy s platnými negativními testy, ukončeným očkováním nebo s potvrzením o prodělání covidu. U dětí do 6 let není testování požadováno.

Kapacita je omezena na 200 osob. Proto neváhejte a pořiďte si vstupenky včas. 

Přidáváme do programu zahradní slavnosti Strun dětem ve Ville Pellé výtvarné dílny. Společně s našimi výtvarníky Lukášem Bradáčkem, Bárou Hubenou, Marcelou Salajkovou a týmem lektorů z Redekorace si mohou vaše ratolesti vytvořit magické amulety, peněženku z banneroviny, svatojánské broučky nebo ozdobit šnečí ulity.

NAVŠTIVTE ADVENTNÍ KALENDÁŘ!

Každý den jeden příběh, jedna malá radost a hudební pozdrav festivalových umělců

Festivalový adventní hudební kalendář

Každý den jedno políčko, jedna malá radost, jeden příběh a hudební pozdrav festivalových umělců. Navrch jsme přidali trochu osvěty. Lehce ztřeštěné adventní hudební pranostiky.

Ohlédnutí za Strunami dětem 2019

Děkujeme vám, skvělému publiku a malým divákům, za milou a přátelskou atmosféru, která se opět linula z divadla Minor a Novoměstské radnice. Máme obrovskou radost, že jsme společně mohli prožít již 10. ročník, a těšíme se na další společné zážitky a úsměvy.

Zde je k nahlédnutí ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA.

 

Ohlédnutí za říjnovými
Strunami TEENS

Pro ty z vás, kteří jste již odrostli, proběhly 19. října v La Fabrice Struny TEENS.

Podívejte se, jaká tvůrčí atmosféra zachvátila bývalou holešovickou továrnu, kde proběhly koncerty, jamování a povídání o hudbě. Děkujeme vám za chuť dozvídat se nové věci!