BÁRA DĚTEM!!!
koncert 50 min.  |  Barbora Poláková  |  

Moderní popový zvuk a svébytná poetika, která se vymyká všem kategoriím, hity, které už prokázaly potenciál zlidovět. Ale taky úžasně pulzující a zábavná show s vtipnými glosami… Živá vystoupení Báry Polákové jsou originální, plná nakažlivé hravosti, zkrátka neodolatelná! I díky kapele složené z výborných muzikantů v čele s kapelníkem Davidem Hlaváčem. Těšit se můžete na písně z eponymního debutu Báry Polákové i z jejího zatím posledního alba ZE.MĚ.

první klávesy, kapelník: David Hlaváč; druhé klávesy: Zdeněk Urbanovský; baskytara: Přemysl Matějovic; bicí: David Bartošek; kytara: Petr Zatloukal; vokály: Kateřina Pechová, Marta Kloučková, Michal Strnad, Petra Kosková, Kateřina Bohatová.

 

cena: 250 / dítě, 350 / dospělý

věk: 4-6 / 7-9 / 10+

 

Zpěvačka, herečka a autorka originálních videoklipů Barbora Poláková má na svém kontě dvě řadová alba (eponymní a ZE-MĚ), obě v produkci renomovaného Jana P. Muchowa, a hity jako Kráva, Nafrněná, Po válce, 2-8-5, Poď si nebo KDYBY. Má toho za sebou ale mnohem víc, třikrát po sobě vyprodaný Lucerna Music Bar, na podzim 2019 vyprodané FORUM Karlín… A taky Zlatou a Platinovou desku Supraphonu a pět hudebních cen Anděl, například i za klip k písni 2-8-5, který natočila čivě a odvysílala na Instagramu.

6 prosince @ 18:00

18:00