Vstupenky: Pocta Duke Ellingtonovi

Koncert JAZZ DOCK ORCHESTRA
Děti: 250 Kč
Dospělí: 450 Kč

Workshop Jazzové rytmy a smysly
Děti i dospělí: 150 Kč

Online předprodej vstupenek byl ukončen. Vstupenky je možné zakoupit v sobotu 18. září od 14.00 hod. přímo v DOXu. V případě potřeby volejte 775 024 011.

Zpět na program

Informace o bezpečnostních opatřeních

 

Vážení příznivci Strun dětem,

pořadatel míní, covid mění. Vyprodaný festival jsme v roce 2020 přeplánovali dokonce 2x, ale neměli jsme štěstí. Zdraví je přednější.
Připravený festival na březen 2021 jsme už ani s ohledem na lockdown nepustili do prodeje. V roce 2021 tedy hledáme nové formáty, jak se s vámi potkat. Život s covidem přináší pořadatelům nepředvídatelné změny. Snažíme se s novou situací pracovat co nejlépe a nabídnout vám akce, které vás potěší a je možné je za stávajících podmínek realizovat. Prosíme, sledujte informace o programu na našich webových stránkách a sociálních sítích. Tradiční víkendový formát festivalu v Divadle Minor a na Novoměstské radnici plánujeme opět na březen 2022.

INFORMACE KE VRACENÍ VSTUPENEK ZA ROK 2020

Vstupné za zrušená představení roku 2020 (březen a prosinec 2020) Vám vrátíme do 30 dnů po zaslání potřebných dokladů na e-mail vstupenky@strunydetem.cz. Co od Vás pro vrácení částky za zakoupené jednotlivé vstupenky potřebujeme doložit? Z důvodu účetní uzávěrky poprosíme o informace do konce ledna 2021.

PŘI ONLINE PLATBĚ
Potřebujeme scan nebo pdf původních e-vstupenek, které jste obdrželi e-mailem a číslo účtu, ze kterého byla platba provedena, a na který bude částka vrácena zpět.

FYZICKY ZAKOUPENÉ VSTUPENKY NA POKLADNĚ DIVADLA MINOR (jedná se o výměnu do Švandova divadla)
Prosíme o zaslání náhradních e-vstupenek nebo skenu původně zakoupených vstupenek na březnový termín a číslo účtu, na který Vám částku zašleme zpět.
V případě nejasností, prosíme, piště na e-mail: vstupenky@strunydetem.cz.

 

„NEVRÁCENÉ“ VSTUPENKY NÁS PODPOŘÍ
Stávající situace pro nás není snadná. Mnoho hodin práce celého týmu a na nás navázaných profesí přišlo vniveč a zůstane neuhrazeno.

Za této situace Vám budeme vděčni za Vaši případnou podporu. Pokud se rozhodnete náš obor podpořit, můžete se vzdát se nároku na vrácení peněz za zakoupené vstupenky. Obnos vybraný z těchto „nevrácených“ vstupenek jsme se rozhodli věnovat především na vznik nového koncertního projektu pro festival – jeho přípravou pověříme vybraného umělce a vrátíme tak Vaši podporu zpět těm, kteří ji přetvoří v umělecký projekt. Kdo ví, třeba vzniknou noví Pišlici…

Pokud se rozhodnete nás podpořit a vstupné nám ponechat, napište nám prosím též na e-mail vstupenky@strunydetem.cz, rádi bychom Vám zaslali drobný dárek.