BOMBARĎÁK
BomBarďák  |  

BomBarďák není úplný vzor vašich dětí. Ale zase na něm můžete ukázat, že… Že se škola nezapaluje, zvířata netýrají, rodiče (většinou) nezamykají na balkon… Co tomuhle hiphoperovi fakt jde, je hudba. Kdyby ho ale kluci nevyhodili z kapely! Folk jů! Krátké scénky, divoké struny, bláznivé řeči, dance plné rance. Tentokrát také s novými písničkami z připravovaného CD! Interaktivní hudebně-divadelní představení bude bez obav bavit i dospělý doprovod!

Scénář a režie: Jiří Jelínek, hudba: Michal Dalecký a Filip Nebřenský, texty písní: Jiří Jelínek, hrají: Michal Dalecký, Filip Nebřenský, Jiří Jelínek.

cena: 120 / dítě, 150 / dospělý

věk: 4-6 / 7-9 / 10+

kde: Malá scéna

BomBárďák je interaktivní hudebně-divadelní představení. Chytlavé písničky jsou proložené scénkami, ve kterých BomBarďák komunikuje s dětským divákem a zapojuje ho do dění na pódiu. Představení je určeno dětem, ale nudit se nebude ani dospělý doprovod.

Jiří Jelínek: herec, autor, režisér, kreslič komiksů, vykřikovač písňových textů. Zakladatel Divadla DNO, občas člen divadel Husa na provázku, Tramtarie atd. Otčím komiksové postavy FAGI.

Michal Dalecký: herec (divadlo Reduta Brno, Husa na provázku, Národní divadlo Praha, divadlo DNO, Komediomat…), muzikant (Pískomil se vrací, Meteor z Prahy), módní ikona, idol.

Filip Nebřenský: otec, muzikant, programátor, hudební skladatel, učitel, příležitostný herec, sběratel hudebních nástrojů a inženýr. Člen hudebních skupin Hm…, Pískomil se vrací a částečně Sto zvířat.

 

Září 24 @ 17:20

17:20

JIŽ PROBĚHLO