OPEN MIC
En.dru a hosté  |  

Hudební smršť, která již dvakrát zelektrizovala Minor. Otevřené scéně velí En.dru, zkušený a vlídný patron projektu. Spolu se sestavou profesionálních muzikantů představí ty, kteří si touží vyzkoušet adrenalin živého vystoupení.

Beatbox: En.dru, klavír a rap: JeN Hovorka

Již třetí ročník výjimečného setkání mladých talentů a ostřílených bardů, kterým muzika koluje v žilách. Toužíš si zahrát nebo zazpívat song, který miluješ, nebo svou vlastní písničku s profi kapelou? Chceš vyzkoušet, jaké to je, když přeskočí jiskra – skvělý band, plný sál, profi světla i zvuk, kamarádi, kteří ti drží palce? Staň se jedním z těch, které En.dru pozve k sobě do hudebního ringu.

PŘIHLAS SE NEBO NOMINUJ nadějného muzikanta ze svého okolí a do 8. 9. 2017 pošli nahrávku!

Show must go on! Vyhrazeno kategorii TEENS – podmínky najdeš na přihlášce.

Pozor důležité: toto není soutěž, ale příležitost! Každý z velkých umělců jednou začínal…

„Již dvakrát jsme si s některými z vás skvěle zahráli. I tento rok otevíráme příležitost pro všechny mladé muzikanty zahrát si s naší kapelou sestavenou jen pro tento hudební džem. Posílejte nahrávky, s těmi nejlepšími, nejkreativnějšími, nejšikovnějšími, nejpracovitějšími, nejrytmičtějšími, nejoriginálnějšími či nejdžemovitějšími si zase zadžemujeme na zářijových Strunách dětem v Minoru. Hrajte, posílejte a hlavně si to užívejte:-))!!“ Váš En.dru

cena: 20 / teenager, 50 / dospělý

věk: 10+ / 13+

kdy: Malá scéna

 

Září 23 @ 18:30

18:30

JIŽ PROBĚHLO