NA VLNĚ RADOSTI
 

koncert 60 min.  |  Aneta Langerová  |  

Sjeďte s námi vlnu radosti a zaposlouchejte se do písní inspirovaných místem, kde se zastavil čas a s ním i osudy lidí, kteří tam žili. Do příběhů z šumavské osady Na Radosti vás vtáhne osobitý zpěv Anety Langerové, kterou doprovodí nejen její kapela, ale i smyčcové trio. V repertoáru koncertu nebudou chybět ani starší skladby v nových aranžích či poslední singl Hvězda.

Zpěv a kytara: Aneta Langerová, klávesy a zpěv: Jakub Zitko, elektrická a akustická kytara: Ludvík Kulich, bicí: Martin Kopřiva, basa: Jakub Vejnar, housle: Veronika Vališová, violoncello a zpěv: Dorota Barová, viola: Vladan Malinjak

cena: 250 / dítě, 350 / dospělý

věk: 4-6 / 7-9 / 10+

Aneta Langerová, osobitá česká zpěvačka a hudebnice, se mezi nejpopulárnější české zpěvačky dostala velmi záhy po vítězství v soutěži Česko hledá SuperStar. Vždy jí byla vlastní ryzí autenticita, brzy se proto vydala na cestu psaní vlastních písní, nejdříve se spolupráci s Michalem hrůzou, naplno pak s klavíristou, hudebním skladatelem a producentem Jakubem Zitkem, s nímž také dva roky pracovala na albu Na Radosti, s nímž Aneta proměnila všechny čtyři nominace na Cenu Anděl 2014 a třikrát uspěla ve fanouškovské anketě Žebřík 2014. CD Na Radosti je Anetiným čtvrtým albem – předcházely nahrávky Spousta Andělů, Dotyk a Jsem. V roce 2011 si splnila sen, když se vydala na akustické turné Pár míst, na kterém ji doprovodilo smyčcové trio. Dne 22. září 2017 vyšlo DVD a CD Na vlně radosti s živým záznamem koncertu v pražském Foru Karlín, kterým zpěvačka na konci roku 2016 oslavila dva roky Na Radosti.

 

Aneta se věnuje i dalším aktivitám – každý rok pomáhá čistit řeku Sázavu, téměř deset let byla patronkou projektu Světluška, ztvárnila hlavní roli ruské básnířky Anny Barkovové v historickém filmu 8 hlav šílenství, vyzkoušela divadlo i tanec. V září 2018 se hudebně podílela na vydání audioknihy britského spisovatele Fynna Pane Bůh, tady Anna, kterou namluvila Bára Hrzánová.

Aneta o vzájemné radosti na koncertech: „Koncerty jsou pro mě nádherný zážitek. Jsem obklopena lidmi, se kterými je mi opravdu dobře. Dlouho jsem je hledala a věřím, že naše souznění je na pódiu znát. Stejné souznění panuje i v zákulisí. Každé setkání s fanoušky nás nabíjí neskutečnou energií. Snažíme se tu radost lidem vracet.”

 

Březen 31 @ 16:00

16:00

VSTUPENKY