KOLEM SVĚTA ZA 60 MINUT
koncert 60 min.  |  Bardolino  |  

S projektem Kolem světa s Bardolinem skutečně procestuješ hudební svět křížem krážem – navštívíme Kelty, zabrousíme za cikánskou hudbou, do Severní i Jižní Ameriky, nevynecháme Indii ani Čínu a skočíme se pohoupat i v afrokubánských rytmech. Kromě hudebních „destinací“ se v průběhu koncertu budou střídat též nástroje – na pódiu se tak objeví třeba méně vídaný indický nástroj esraj.

Zpěv: Jana Procházková, housle a zpěv: Pavel Fischer, violoncello, esraj a zpěv: Margit Koláčková, akordeon: Jakub Jedlinský, perkuse: Camilo Caller

cena: 150 / dítě, 200 / dospělý

věk: 4-6 / 7-9 / 10+

Bardolino je energické virtuózní uskupení, které překračuje s lehkostí hranice hudebních žánrů a do crossoverové oblasti (etno, klasika, jazz) vnáší své originální pojetí, což je přivedlo k řadě spoluprací s jinými výraznými interprety české scény, například Ivou Bittovou, Zuzanou Navarovou či Jiřím Bártou. Bardolino vzniklo z iniciativy tří hudebníků známých z působení ve Škampovu kvartetu, v KOA nebo v Kapralova Quartet – houslisty Pavla Fischera, violoncellistky Margit Koláčkové a perkusisty Camila Callera. K původnímu triu se po letech přidali zpěvačka Jana Procházková (vokální trio Triny) a akordeonista Jakub Jedlinský (Escualo Quintet), čímž se obsazení projektu Bardolino uzavřelo jako kompletní.

Březen 31 @ 11:45

11:45

VSTUPENKY