DOBRÁ MEDICÍNA
Loutky v nemocnici  |  

Křehké instrumentální písničky i „rockové vypalovačky“ z inscenací souboru Loutky v nemocnici – spousta muziky, která obvykle dělá radost dětem hospitalizovaným v nemocnicích a léčebnách exkluzivně na festivalu Struny dětem v Minoru. Přijďte si zahrát, zazpívat a zatančit! Koncert bude také křtem nového CD. Na pódiu se sejdou členové Loutek v nemocnici – některé z nich jistě znáte i z jejich hudebního působení v kapelách Zuby nehty, Původní Bureš, Mantaban, Iritující Pýchora či ze samostatných písničkářských projektů.

Dobrou medicínu podávají: Marie Dufková, Hana Grančicová, Jiří Hodina, Radana Matějčková, Kryštof Míka, Marka Míková, Antonín Novotný, Jaromír František Fumas Palme, Krystyna Skalická, Kateřina Tschornová, Daniela Vacková a Pavla Jonssonová j.h.

cena: 120 / dítě, 150 / dospělý

věk: 4-6 / 7-9 / 10+

kde: Malá scéna

 

Spolek LOUTKY V NEMOCNICI se věnuje práci na poli dramaterapie a rozvíjí spektrum aktivit v oblasti psychosociální péče. Již dvanáct let se zasazuje o ulehčení pobytu dětí v nemocnicích a léčebnách. Loutky dokáží u nemocných dětí často víc než pilulky – vykouzlit úsměv, zaplašit stesk po domově, pomoci na chvíli zapomenout na bolest a trápení. Prostřednictvím divadelních představení, her a písniček se snaží pomoci v procesu uzdravování a otevírat prostor ke hře a komunikaci o prožívané realitě… Ročně Loutky v nemocnici realizují více jak 400 návštěv nemocnic a léčeben po celé České republice.

Září 24 @ 10:00

10:00

JIŽ PROBĚHLO