Vážení a milí diváci,

ukázalo se, že jsme byli příliš optimističtí a náš plán B s červnovým termínem nebude s ohledem na trvající vládní opatření možné uskutečnit.

Rodinné Struny dětem se s hlavním programem podařilo díky vstřícnosti mnohých přesunout na mikulášský termín 5. – 6. prosince 2020 do Švandova divadla. Všechny festivalové koncerty se podařilo zachovat. Nový program naleznete zde. Workshopy a doprovodný program bohužel musíme zrušit, stejně tak představení Zá-to-pek.

Kapacita vstupenek je navýšena – předprodej startuje 29. 5. v 10 hodin!

 

INFORMACE K REZERVACÍM A VRACENÍ VSTUPENEK:

 

VÝMĚNA VSTUPENEK:

Vstupenky na přesunuté koncerty JE možné vyměnit na nové termíny do Švandova divadla nejpozději do 15. 5. 2020. Máte-li zájem o výměnu, poprosíme vyplňte potřebné informace ZDE.

 

„NEVRÁCENÉ“ VSTUPENKY NÁS PODPOŘÍ

Stávající situace pro nás není snadná. Mnoho hodin práce celého týmu a na nás navázaných profesí přišlo vniveč a zůstane neuhrazeno. Za této situace Vám budeme vděčni za Vaši případnou podporu. Pokud se rozhodnete náš obor podpořit, můžete se vzdát se nároku na vrácení peněz za zakoupené vstupenky. Obnos vybraný z těchto „nevrácených“ vstupenek jsme se rozhodli věnovat především na vznik nového koncertního projektu pro festival v roce 2021 – jeho přípravou pověříme vybraného umělce a vrátíme tak Vaši podporu zpět těm, kteří ji přetvoří v umělecký projekt. Kdo ví, třeba vzniknou noví Pišlici…

 

VRACENÍ VSTUPNÉHO:

  • vzhledem k velkému zájmu o výměny vstupenek nevracíme vstupné na všechna představení plošně
  • pokud chcete vrátit peníze za vstupenky poprosíme:

Peníze za vstupenky zakoupené on-line vám budou vráceny zpět na účet – stačí vyplnit ZDE.

Peníze za vstupenky zakoupené v pokladně divadla MINOR vám budou vráceny zpět na účet – stačí vyplnit ZDE.

Pro Vaše dotazy kontaktujte prosím vstupenky@strunydetem.cz.

Poprosíme Vás o trpělivost, všem odpovíme, pracujeme na výměnách, zodpovídáme dotazy, vracíme vstupné. Děkujeme za pochopení. 

 

DOBRÉ ZPRÁVY NAKONEC

Kapacita velkého sálu ve Švandově divadle lehce převyšuje kapacitu divadla MINOR. Festival by pro velký zájem vyprodaný, nově tedy budeme moci vyjít vstříc zájemcům o vstupenky. Předprodej na prosincové termíny bude spuštěn po uzavření agendy vracených vstupenek na konci května.